Fotografia

Usługi fotograficzne pod marką zaCHARTowani zrodziły się z zainteresowania psami oraz wieloletniego doświadczenia w profesjonalnej fotografii różnych dziedzin. Wykonujemy zdjęcia w różnych sytuacjach, także sportowe. Poniżej przedstawiamy krótki wycinek portfolio w zakresie wyścigów terenowych chartów (coursingów).

Zdjęcia z biegu swojego psa można zamówić przed biegiem, w przypadku gdy jesteśmy na miejscu, lub przed imprezą, jeśli nie planowaliśmy udziału w niej.

Jako członek NPS (Nikon Professional Services), fotografujemy wyłącznie wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem marki Nikon.

Wykonujemy również różnego rodzaju sesje zdjęciowe, zarówno plenerowe jak i studyjne (u Klienta), w tym zdjęcia miotów u Hodowców.

Zdjęcia szczeniąt mogą być zarówno ustawiane (przez Hodowcę we własnym zakresie), jak i zupełnie spontaniczne, podczas swobodnej obserwacji Maluchów 🙂

Przy charciej fotografii ograniczają nas wyłącznie dwie kwestie: wyobraźnia i okoliczności.

Wszystkie zdjęcia produktowe na naszej stronie, są również wyłącznie naszego autorstwa. Tym samym wszystkie zdjęcia przedstawione na tej, jak i pozostałych podstronach są chronione prawem autorskim, a ich kopiowanie i powielanie bez naszej zgody jest zabronione.